Garantija un datu aizsardzība

Interneta veikalā www.nopercled.lv (turpmāk "Veikalā") piedāvātajām precēm tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Iegādājoties preci garantijas talons ir pavadzīme vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas laiks.

Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet mums pa sadaļā Kontakti norādīto adresi. Ja remonts būs nepieciešams, preci ar garantijas karti un preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem sūtiet uz Veikalu. Bezmaksas garantijas remonts tiks veikts atbilstoši ražotāja noteikumiem.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju.

Garantijas nosacījumi:

1. Garantija neattiecas uz preces mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces pielietošanas procesā.
2. Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem.
3. Garantijas remonts netiks veikts precēm, kas bojātas ūdens ietekmē, ja uz to korpusa nebūs norādes „ūdensizturīgs”.
4. Ražotājs tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas.
5. Garantijas saistības tiek anulētas, ja pircējs nevar uzrādīt čeku vai pavadzīmi ar pārdošanas datumu un pilnvarotā pārdevēja zīmogu.
6. Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.
7. Šie garantijas nosacījumi ir saskaņā ar patērētāja tiesībām.


Jūsu datu aizsardzība un drošība iepērkoties:

Mēs augstu vērtējam Jūsu privāto datu drošību. Reģistrācijas datu apstrāde notiks ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības, tāpēc:

* Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām, vai arī izmantota kā citādi, bez iepriekšējas saskaņošanas ar Jums.
* Reģistrācijas procesā no Jums netiks prasīta jebkāda veida finanšu informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. 
* Svarīgi: Pārbaudiet, vai saņemtajā pasūtījuma apstiprinājumā norādīta sekojoša informācija maksājuma veikšanai:

Uzņēmuma nosaukums: SIA "DirekTkom"
PVN reģistrācijas nummurs: LV40003901896
Adrese: Brīvības gatve 195-22, Rīga,
LV-1039, Latvija
Banka: A/S Swedbank
Bankas konts: LV16HABA0551016015787

 

Ja konstatējat kādas nesakritības, lūdzam nekavējoties mūs par to informēt. Mūsu e-pasts: led (at) nopercled.lv

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali